2013. május 18., szombat

Újabb döntetlen a Kővári telepen

A labdarúgó 1. Liga, 32. fordulójában, a Kolozsvári CFR 1907, hazai pályán, a dr. Constantin Radulescu Stadionban, mintegy 4500 szurkoló jelenlétében, a Chiajnai Concordiat fogadta.
A végeredmény 1-1 volt. A gólokon: Bjelanovics (91. perc) és Bambara (84. perc) osztoztak.
A kolozsváriak a következő felállásban kezdték a mérkőzést: Felgueiras – Pinto, Cadu, Piccolo, Camora -  Sare, Muniru – Hora, Pedro, Deac - Weldon. Továbbá még pályára léphettek: Bjelanovics, Ronny (9 hónap után újra) és Maah. A szurkolók szavazata szerint a mérkőzés legjobb vasutas játékosa ezúttal is Ciprian Deac volt.
Készségen kívül a KVSC jobban játszott mint a Concordia, több helyzetet harcolt ki magának és csak a támadás meddősége (meg Weldon lassúsága) miatt nem győzött péntek este. Ezzel ellentétben, a Chiajnai Concordiának egyetlen egy gólhelyzete volt, a mérkőzés 48. percében, amikor, Bambara szabadrúgásból szerzett gólt.
A vasutasok gólja a mérkőzés 91. percében érkezett, amikor Muniru szép beadását Bjelanovics fejelte, a Bukaresti Steaua-hoz igazolt Nita kapujába.